MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 15073129
nr 1507 3129
Sekretär
Sengustaviansk, mahogny. Bredd: 107. Djup: 48 cm. Höjd: 125 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:29:39
5/12 19:18:04